vanspor son transferler
Vanspor'da Üç Yeni Transfer Daha

Vanspor’da Üç Yeni Transfer Daha

Vanspor’da Üç Yeni Transfer Daha

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2. Lig Kırmızı Grup’ta mücadele eden Vanspor Futbol Kulübü, devre arası transfer çalışmaları kapsamında 3 yeni transfer daha gerçekleştirdi.

Yeni yıla saatler kala eski futbolcularından Barış Sağır’ı transfer ettiğini açıklayan Vanspor, bugün akşam saatlerinde de 3 transfer duyurdu.

Resmi Twitter hesabından önce uçak paylaşımı yaparak merak uyandıran kulüp ardından transferrleri tek tek duyurdu.

İşte Kulüpten yeni transferler ile ilgili yapılan paylaşımlar;

1-Kulübümüz, devre arası transfer çalışmaları kapsamında Süper Lig takımlarından Yeni Malatya Spor’un oyuncusu Taha Gür ile 2. devre için kiralık sözleşme imzaladı. İmza töreni Asbaşkanımız Akın Dinçer ve Futbol Şube Sorumlumuz Erkan Avseren’in katılımıyla gerçekleşti.

2- Kulübümüz, devre arası transfer çalışmaları kapsamında 1.Lig takımlarından Kocaeli Spor’un oyuncusu İsa Nalbant ile 2. devre için kiralık sözleşme imzaladı. İmza töreni Asbaşkanımız Akın Dinçer ve Futbol Şube Sorumlumuz Erkan Avseren’in katılımıyla gerçekleşti.

3-Kulübümüz, devre arası transfer çalışmaları kapsamında son olarak Kırklareli Spor’da oynayan Uğur Adem Gezer ile 1.5 yıllık sözleşme imzaladı. İmza töreni Asbaşkanımız Akın Dinçer ve Futbol Şube Sorumlumuz Erkan Avseren’in katılımıyla gerçekleşti.

Kaynak: Güncel Van Haber

İlginizi Çekebilir

van erciş çakıl adası aile plajı adresi

Van Erciş Çakıl Adası Aile Plajı Nerede? Nasıl Gidiler?

Van Erciş Çakıl Adası Aile Plajı Nerede? Nasıl Gidiler? Van Gölünün eşsiz koylarından Erciş’te kurulmuş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.