Vanspor Başkanlığına Sürpriz Bir Aday

15 Ağustos ta yapılacak kongre öncesinde bir açıklama yapan Süerler Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ali Süer, Vanspor FK’nın kentin en önemli değeri olduğunu söyleyerek, “Vanspor FK taraftarı ve kamuoyu teveccüh göstermesi durumunda takımın emrinde olduğumu ifade ediyorum” dedi.

15 Ağustos’ta yapılacak kongre öncesinde bir açıklama yapan Süerler Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ali Süer, Vanspor FK’nın kentin en önemli değeri olduğunu söyleyerek, “Vanspor FK taraftarı ve kamuoyu teveccüh göstermesi durumunda takımın emrinde olduğumu ifade ediyorum” dedi.

Süerler Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ali Süer, Vanspor FK için yaptığı görüşmelerde Vanspor için bir birlikteliğin olması gerektiğini vurgulayarak, “Yapılan görüşmeler neticesinde girişimlerimizin çok anlamlı olduğunu gördük. Mevcut Vanspor FK Başkanı Servet Yenitürk’le telefonla konuştum. Kendisi aday olmayacağını ifade etti. Ben de hem kendi adıma hem Van halkı adına emeklerinden dolayı Servet Başkana teşekkürlerimi ilettim. Vanspor’un daha iyi yerlere gelmesi için herkesin ortak bir paydada birleşmesi gerektiğini söyledim ve bu konuda kendisinden destek istedim. Kendisi de Cuma günü sabah Van’a geleceğini ifade ettiler. İnşallah cuma günü kendileriyle bir görüşme gerçekleştireceğim” dedi.

VANSPOR’UN GERÇEK ANLAMDA SAHİPLENİLMESİ GEREKİYOR

Vanspor’un Vanlılar için çok büyük önem arz ettiğinin altını çizen Ali Süer, “Vanlı bir iş adamı olarak Vanspor’a karşı sorumlu olduğumu hissettim ve bu konuda kamuoyunda daciddi talepler aldık. Vanspor’un gerçek anlamda sahiplenilmesi gerektiği bilinciyle de Van halkı ve kamuoyunun teveccüh göstermesi halinde Vanspor’un emrinde olacağımı belirtmek istiyorum” ifadelerini kullandı.

VANSPOR’UN EMRİNDE OLACAĞIM

Vanspor’un eski günlerine dönmesi için herkesin elini taşın altına koyması gerektiğini dile getiren Süer, “Gün birlik olma günüdür. Gün Vanspor’a destek olma günüdür. Eğer biz vansporumuzu hak ettiği yerde görmek istiyorsak, bunun için birlik olmamız gerekir. Ben bu anlamda Vanspor için elimden gelen her şeyi yapmaya hazırım. Halkın ve kamuoyunun bize teveccüh göstermesi halinde Vanspor için yapacağımız projelerimizi kamuoyu ile paylaşmaya hazırız. Tek amacımız Vanspor’umuzu tekrar 1. Lig’e çıkarmaktır” diye konuştu.

Kaynak: Van Postası Gazetesi

İlginizi Çekebilir

Van Valiliği Haber Son Dakika

Van Valiliği Yeni Tedbirleri Duyurdu

Van Valiliği Yeni Tedbirleri Duyurdu Van Valiliği İl Hıfzıssıhha Kurulu, pandemi tedbirleri kapsamında alınan yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir