Van'ın Enleri
Van 5. Kez Enlerini Seçiyor

Van’ın Enleri Oylaması Başladı

Van Ekonomist Dergisi tarafından bu yıl 5. si düzenlenecek olan “Van’ın Enleri” yarışması 14 kategoride başladı.

Van Ekonomist Dergisi tarafından bu yıl 5. si düzenlenecek olan “Van’ın Enleri” yarışması 12 Nisan tarihinde başlayan başvuruların tamamlanmasıyla 14 kategoride oylamalar başladı.


2015 yılında ilki yapılan ve 14 kategoride 140 adayın yarıştığı Van’ın Enleri yarışması için dün itibariyle (01.07.2019) oylamalar başladı.

Vanın Enleri Yarışması Başlıyor
Van’ın Enleri Yarışması Başlıyor

15 Ekim 2019 tarihinde son bulacak ve 14 kategorideki adaylardan, en yüksek oyu alanlar, Van’ın enleri olarak seçilecek.

Van’ın Enleri yarışması hakkında bilgiler veren Van Ekonomist Dergisi İmtiyaz Sahibi Zeki Yiğit, yarışmanın her geçen yıl daha fazla ilgi gördüğünü söyleyerek şunları belirtti;

“Bu yıl 5’incisini düzenleyeceğimiz yarışmanın yine heyecanlı ve çekişmeye sahne olacağını düşünüyoruz. Geçtiğimiz 4 yılda yapılan tüm yarışmalarımızda yüz binlerce oy kullanıldı ve başarılı olan enlerimize ödülleri verildi” dedi.

Yiğit, 14 kategoride aday olanlar için başvuru sürecinin 12 Nisan’da başladığını ve başvuruların tamamlanması ile dün (01.07.2019) itibari ile de başladığını belirterek, “Aday değerlendirme sürecimiz tamamlanmış olup belirlenen adaylar için oylamamız 3 aydan fazla sürecek. Her yıl olduğu gibi bu yılda telefon üzerinden SMS yöntemiyle ücretsiz olarak oylama yapılacak. Oylama sonuçları noter tespiti ile açıklanacak. Her aday için bir oy kullanılabilecek. Geçtiğimiz yıl sitemiz 1 milyon 328 bin kişi tarafından ziyaret edilerek, yaklaşık 128 bin oy kullanılmıştı. 5’incisini düzenlediğimiz yarışmamızda bu yılda bu rağbetin görüleceğine inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

Van'ın Enleri
Van 5. Kez Enlerini Seçiyor

Yiğit, https://www.vaninenleri.com/ adresinden yapılacak ve yaklaşık 3 aylık maratonun ardından oylama sonucu seçilecek olan adaylara başarı diledi.

İlginizi Çekebilir

Van'da Deprem

Van’da Deprem!

Son Dakika Van’da Deprem! Van’ın Muradiye ilçesi 4,2 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir