Van Son Dakika Trafik Kazası Haberleri
Van'ı Hüzne Boğan Fotoğraf

Van’ı Hüzne Boğan Fotoğraf

Sivas-Erzincan karayolu Gölova ilçesi Çataklı köyü kayınlarında meydana gelen trafik kazasında iki araç kafa kafaya çarpışmış ve 3’ü çocuk 6 kişi, toplamda 9 kişi hayatını kaybetmişti.

Kaza yapan araçlardan birinde de Van Bahçesaraylı Faruk Görünüş’ün akrabaları bulunmaktaydı.

Faruk Görünüş’ün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ve fotoğraf Van’ı hüzne boğdu.

‘Sivas’ta bugün meydana gelen trafik kazasında yaşamını yitiren 3’ü çocuk 9 kişiden yakın akrabalarım Özgür Görünüş ile eşi Rabia Görünüş (18) ve bebekleri Ali Baran Görünüş (1) hayatını kaybetti. Geriye sadece bu acı fotoğraf kaldı. Mekanları Cennet olsun’

Tatil İçin Van’a Geliyorlardı

İki aracın kafa kafaya çarpıştığı kazada hayatını kaybeden Özgür, Rabia ve Ali Baran Görünüş’ün Van’ın Bahçesaray ilçesi nüfusuna kayıtlı oldukları ve kazada hayatını kaybeden Rabia Görünüş’ün 6 aylık hamile olduğu öğrenildi.

İstanbul’da sağlık görevlisi olarak çalışan ve tatil için memleketleri Bahçesaray’a gelmek üzere yola çıkan Özgür ve Rabia çiftinden geriye kazada hayatını kaybeden çocukları Ali Baran’ın doğum günde çektirdikleri fotoğraf kaldı.

Aile fertlerinden baba Özgür Görünüş’ün cenazesi Van’a getirilirken, eşi Rabia ve oğlu Ali Baran’ın cenazesi de defnedilmek üzere İstanbul’a gönderildi.

Bahçesaray ilçesine bugün sabah saatlerinde getirilen Özgür Görünüş’ün cenazesi, gözyaşları arasında ilçe mezarlığında toprağa verildi.

İlginizi Çekebilir

van haber husumetli aileler

Van’da Husumetli Aileler Barıştırıldı

Van’da Husumetli Aileler Barıştırıldı Van’ın Çaldıran ilçesinde aralarında husumet bulunan iki aile kanaat önderlerinin girişimi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir