Vanspor'a Destek
Vanspor'a Destek Toplantısı

Van’daki Yöneticiler Vanspor’a Destek İçin Toplandı

Vanspor’a destek amaçlı Van’daki yöneticilerin bir araya geldiği 4 saatlik toplantı sonrası, Vanspor Futbol Kulübü Başkanı Servet Yenitürk şu açıklamayı yaptı;


‘Valimiz Sayın Mehmet Emin BİLMEZ başkanlığında VATSO toplantı salonunda düzenlenen ve Kolordu Komutanımız Sayın Hacı İLBAŞ, Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörü Sayın Hamdullah ŞEVLİ, Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Oğuzhan DÖNMEZ, İl Emniyet Müdürü Sayın Ali KARABAĞ , Büyükşehir Belediye Genel Sekreteri Sayın Muhammet Fuat TÜRKMAN, VATSO Başkanı Sayın Necdet TAKVA, VANTB Başkanı Sayın Naif SÜER, Organize Sanayi Başkanı Sayın Mehmet ASLAN, S.S. Van Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Sayın Erdal TOKTAMIŞ, İpekyolu, Edremit, Tuşba, Gürpınar ve Gevaş İlçe Belediyelerinin Sayın Başkanları Vatso üyeleri, ve Vanspor yönetimimizle dört saate yakın Van Sporumuzun sıkıntılarını, sorunlarını, geleceğini tartıştık.

Vanspor’a Destek Toplantısı

Sağolsun Sayın Valimiz tesislerimizin elektrik, su, doğalgaz araç , yakıt gibi giderleri için sezonluk 1.600.00,00 TL reklam ücreti desteği sözü verdiler. İlerleyen günlerde daha geniş çalışma yapabilmemiz için Üniversite Rektörümüz değerli hemşerimiz Hamdullah Şevli başkanlığında bir komisyon oluşturuldu. Çalışmalarımızın devam edeceğini Vanımızın tek takımı Van Spor’umuza sahip çıkılacağı, layık olduğu yere gelmesi için iş adamlarımız, esnaflarımız, taraftarlarımız, yönetimimiz, tüm kurumlarımız, tüm siyasi partilerimiz, sivil toplum örgütlerimiz ve basınımız el ele vererek hep birlikte başaracağız.

Bu kararın alınmasında başta Sayın Valimize ve toplantıya katılan ve ilerde devamı için katılacak olan herkese kulübümüz adına, Van halkı adına ve Van Spor sevdalıları taraftarlarımız adına emeği geçen herkese şimdiden çok teşekkür ederiz.


SERVET YENİTÜRK
VANSPOR FK KULÜP BAŞKANI

İlginizi Çekebilir

Edremit Yöresel Ürün Pazarı

Edremit’in Yöresel Ürünleri İçin Pazar Açılıyor

Van’ın saklı cenneti olup özellikle meyve ve sebze bahçeleri ile bilinen Edremit ilçesinde, kadın emeğinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir