Van Son Dakika
Van'daki Korona Şüpheli Hastaların Son Durumu

Van’daki Korona Şüpheli Hastaların Son Durumu

Önceki gün ‘Korona Virüsü’ şüphesiyle Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak karantina altına alınan üç kişinin tedavi ve tetkitleri devam ediyor.

Önceki gün ‘Korona Virüsü‘ şüphesiyle Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak karantina altına alınan üç kişinin tedavi ve tetkitleri devam ediyor.

Yüksek ateş gibi şüpheli rahatsızlıklarla hastanede karantina altına alınan kişilerin durumunun iyi olduğu belirtilirken, yapılan tetkit sonuçlarının ise halen çıkmadığı öğrenildi. Çin’de başlayan ve dünyanın dört bir yanına hızla yayılan virüs en son komşumuz İran’a sıçramış ve çok sayıda kişinin hayatına mal olmuştu. İran’a en yakın il olan Van’da virüse karşı alınan güvenlik önlemleri de en üst seviyeye çıkartılmıştı.

Dün akşam satlerinde Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan 3 kişi tedavi altına alınırken, tüm ilde korku ve panik hakim durumda. Uzmanlar Korona Virüsü’nün Van’a gelmediğini belirtirken, vatandaşlar ise virüsün Van’a kadar geldiğini ve vatandaştan saklandığını iddia ediyor.

WanHaber

İlginizi Çekebilir

Kısa Film

Değmesin Yağlı Boya!

Van Merinos Mehmet Erdemoğlu Teknik Anadolu Lisesi Öğrencileri tarafından, gerçek hayattan uyarlanarak çekilmiş ‘Değmesin Yağlı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir