Van'daki Hastahanelerden Korona Virüsü Açıklaması

Van’daki Hastahanelerden Korona Açıklaması

Çin’in Wuhan kentinden çıkarak tüm Dünya’ya yayılan ölümcül korona virüsü, Türkiye’nin sınır komşusu İran’da da 5 kişinin ölümüne sebep oldu. Türkiye’nin İran’a açılan kapılarından olan Van’da endişe baş gösteriyor.

Çin’in Wuhan kentinden yayılarak tüm Dünya ülkelerinde görülmeye başlayan ölümcül korona virüsü Türkiye’nin sınır komşusu İran’da da 5 can aldı.

Van‘da da tedirginlik oluşturan ve Van’daki Hastanelerde Corona Virüsülü hasta var dedikoduları üzerine Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimliği ile Van YYÜ Dursun Odabaşı Tıp Merkezi konuyla ilgili açılma yapıldı.

‘Asılsız İddialara İnanmayın’

Van Eğitim Araştırma Hastanesi yaptığı açıkmada ‘ 21.02.2020 itibariyle Van Eğitim Araştırma Hastanemize “Corona Virüsü “şüphesi ile başvuru yapan vakamız YOKTUR. Hastanemiz de bununla alakalı herhangi bir karantina söz konusu DEĞİLDİR. Asılsız iddialara inanmayalım. Önemle arz ederiz’ dedi.

‘Herhangi Bir Vaka Bulunmamaktadır’

Dursun Odabaşı Tıp Merkezinden ise;

‘Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Dursun Odabaşı Tıp Merkezi’mizde “ Corona Virüsü” tanısıyla takip edilen herhangi bir vaka bulunmamaktadır. Halkımıza önemle duyurulur’ açıklaması yapıldı.

İlginizi Çekebilir

Van Korona Son Durum

Van Valisi Korona ile Mücadelede Son Durumu Açıkladı!

Van’daki vaka sayısı, hayrete düşüren iddialar, göçmenlerin hastalık getirdiği iddiları başta olmak üzere birçok konu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir