Son Dakika Van Haberleri
Son Dakika Van Haberleri

Van’da Üç Kişi Daha Koronavirüs Nedeniyle Vefat Etti

Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi ek binasında koronavirüs tedavisi gören ve kronik hastalıkları bulunan Zeytun Yılmaz (106) ve Sacide Gülenoğlu (78) isimli vatandaşlar hayatını kaybetti. Van’da koronavirüsten hayatını kaybedenlerin sayısı bugün itibariyle sayısı 15’e yükseldi.

Son zamanlarda sosyal mesafe, maske ve dezenfektan kurallarına uyulmayan Van’da, koronavirüs can almaya devam ediyor. Van’da bugün koronavirüsten 3 kişi daha hayatını kaybetti. 

Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve bütün dünyada hayatı alt üst eden koronavirüs (covid-19) Van’da can almaya devam ediyor. Van’da koronavirüsten hayatını kaybedenlerin sayısı 15’e yükseldi.

Van Bölge Eğitim Araştırma Hastanesi İpekyolu ek binasında (Eski İstanbul Hastanesi)’nde yoğun bakımda tedavi gören, entübe olan ve kronik KOAH hastalığı bulunun Zeytun Yılmaz (106) koronavirüse yenik düşerek hayatını kaybetti.

Yine aynı hastanede koronavirüs tedavisi gören, felçli ve yatağa bağımlı olan Sacide Gülenoğlu (78) bulaşıcı hastalığa yenik düşüp, beyin kanaması geçirerek hayatını kaybetti. 


Zeytun Yılmaz (106) ve Sacide Gülenoğlu (78) isimli vatandaşların Van’da ikamet ettiği öğrenildi.

Muzaffer Tunç (57), Zeytun Yılmaz (106) ve Sacide Gülenoğlu (78) isimli vatandaşlar bugün koronavirüse yenik düşerek hayatını kaybettiler. Van’da koronavirüsten hayatını kaybedenlerin sayısı 15’e yükseldi.

Van Telgraf

İlginizi Çekebilir

Van Son Dakika Haber

Van’da Yıldırım 2 Can Aldı

Van’da Yıldırım bir can daha aldı! Van’da iki gündür aralıklı devam eden sağanak yağış hayatı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir