Van Haber Parkomak Kalktı
Van'da Parkomat Kaldırıldı

Van’da Parkomat Kaldırıldı!

WanHaber’in gündeme getirdiği Parkomat sorunu karşılık buldu. Uygulama koronavirüs tedbirleri kapsamında geçici süreliğine kaldırıldı.

Van Büyükşehir Belediyesi Belvan Limited Şirketi tarafından ihale edilen parkomat sistemi, korona virüs önlemleri kapsamında geçici olarak kaldırıldı.


Dünyaya yayılan korona virüs tehdidinin ardından önlemlerini artıran Van Büyükşehir Belediyesi, toplum ve çalışanların sağlığı açısından ihale edilip işletilen parkomat sistemini geçici olarak durdurdu. Alınan karar ile parkomat sisteminin uygulandığı tüm cadde ve sokaklarda geçici süreliğine uygulama yapılmayacağı bildirildi.

NE OLMUŞTU?

WanHaber.com’da yer alan “Vatandaş korona derdinde, Parkomat para!” başlıklı haber sonrası Van’daki parkomat ihalesini alan firma, açıklamalarda bulunmuştu. Her gün ciddi manada zarar ettiklerini belirten Beyner Park yetkilisi Ali Kılıç, Van Büyükşehir Belediyesi ile görüşeceklerini belirtmişti.

Wan Haber

İlginizi Çekebilir

Van Son Dakika Haberleri

Van Valiliği Son Sayıları Açıkladı

Van Valiliği şehirdeki koronavirüs vakalarıyla ilgili son dakika açıklamalarda bulundu. Valiliğinden yapılan açıklamada; “İlimizde koronavirüs …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir