van öğretmenler arası ses yarışması
Van'da Öğretmenler Arası Ödülü Ses Yarışması

Van’da Öğretmenler Arası Ödülü Ses Yarışması

Van Merkez İpekyolu Belediyesi Öğretmenler Arası Ödüllü Ses Yarışması Düzenliyor.


İpekyolu Belediyesi kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında yürüttüğü projelerine bir yenisini daha ekleyerek öğretmenler arası ses yarışması düzenliyor.


İpekyolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İpekyolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü iş birliğinde yürütülecek olan yarışmada ilimizde yaşayan yetenekli seslerin keşfedilip müzik dünyasına kazandırılması hedefleniyor.


Öğretmenim ses yarışması ile ilçe geneline yeni bir soluk getirmeyi amaçlayan İpekyolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ile İpekyolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, hem öğretmenlik yapan hem de sesine güvenen öğretmenlerimizi yarışma çatısı altında buluşturuyor.


Yarışmaya katılacak eserlerin şarkı sözleri, anayasanın dayandığı temel görüş ve ilkelere, Cumhuriyetin niteliklerini benimsetici görüş ve ilkelere uygun düşünce tarzına, Atatürk ilkelerine aykırı olmayacak nitelikte olmalıdır.


“Öğretmenim Ses Yarışması” başvuruları 02 Aralık 2021 tarihinde başlayıp 17 Aralık 2021 tarihinde son bulacak. Alanında uzman kişilerin jüri üyeliğini yürüteceği yarışmada birinciye tam, ikinciye yarım, üçüncüye çeyrek altın hediye edilecek. Yarışmanın başvuruları ise online yapılacak olup katılımcılar https://forms.gle/GSİKJeSYRidDKrtj8 adresi üzerinden başvurularını gerçekleştirebilir.

İlginizi Çekebilir

van bahçesaray kış

Bahçesaray’da Kar Kalınlığı İş Makinalarının Boyu Aştı

Bahçesaray’da Kar Kalınlığı İş Makinalarının Boyu Aştı Van Büyükşehir Belediyesi karla mücadele ekipleri, çığ düşmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir