Van Valiliğinden İzmir İçin Yardım Duyurusu

Van Valiliği dün İzmir’de meydana gelen depremle ilgili çağrıda bulunarak, gıda kolisi ve battaniye ihtiyacının olduğunu duyurdu.

Van Valiliği tarafından yapılan açıklamada bölgeye yapılan yardım faaliyetlerinin AFAD koordinasyonunda yürütüldüğü hatırlatılarak, gıda kolisi ve kullanılmamış yeni battaniyeye ihtiyacı olduğu belirtildi.

Van Valiliği tarafından yapılan açıklamada, “İzmir’de deprem sonrası bölgeye yapılan yardım faaliyetleri AFAD koordinasyonunda yürütülmektedir. İhtiyaç sahibi afetzedelere dağıtılmak üzere şuan için sadece standart gıda kolisi ve kullanılmamış yeni battaniyeye ihtiyaç vardır. İhtiyaç oluşması halinde ayrıca bildirilecektir. Söz konusu gıda kolisi ve yeni battaniye yardımlarını ulaştırmak isteyen kişi ve kuruluşlar, Van Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bürosuna ait aşağıdaki iletişim numarası ve e-posta adresine başvurabilirler.

Adres: Van Valiliği Hükümet Konağı B Blok Zemin Kat Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı. İletişim: (0532) 645 38 14-(0505) 944 74 32E-Posta:www.van.gov.tr.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur” ifadelerine yer verildi.

Van Postası

İlginizi Çekebilir

van haber son dakika

Van’da Fuhuş Operasyonu!

Van’da Fuhuş Operasyonu! Van’da bir masaj salonuna yönelik yapılan fuhuş operasyonu yapıldı. Emniyet Müdürlüğünden yapılan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.