Van Valiliği Gönül Elçileri
Gönül Elçileri Projesi

Van Valiliği Gönül Elçileriyle Gönüllere Dokunuyor

Toplumda ‘Gönüllülük’ kavramına yönelik farkındalık geliştirmek, gönüllü çalışmaların yaygınlaşmasını sağlamak, toplumsal kalkınmaya katkı sağlayacak insan kaynağı ihtiyacını güçlendirmek üzere hayata geçirilen Gönül Elçileri Sosyal Sorumluluk Projesi, ülke genelinde olduğu gibi Van’da da devam ediyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan himayelerinde başlatılan, Van’da da Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü Koordinatörlüğünde, Vali Mehmet Emin Bilmez’in eşi Meral Bilmez başkanlığında devam eden sosyal sorumluluk projesi kapsamında; Aile ve Yoksulluk, Çocuk (Koruyucu Aile, Çocuk İşçiliği ile Mücadele), Engelli ve Hizmetlere Erişim, Kadın ve Güçlenme (Kadınlar İçin Mesleki Eğitim Projesi, Girişimci Kadınlara Destek), Kaliteli Yaşlanma ve Kuşaklar Arası Uyum, vb. fazlar ele alınıyor.

Bu çerçevede Sosyal Sorumluluk Projesi etkinliklerinde bulunan, bu etkinliklerin kamuoyunda yer almasını isteyen, kamu kurum ve kuruluşlarında olup bu proje kapsamında görev alan ve projeye dâhil olmak isteyen herkesin Van Gönül Elçileri programına katılabilileceği kaydedildi.

Vali Mehmet Emin Bilmez’in eşi Meral Bilmez’in onursal başkanlığında Van Gönül Elçileri Sosyal Sorumluluk Projesinin yeni hesaplarına ilişkin de şu bilgiler verildi;

INSTAGRAM:  van_gonul_elcileri (Van Gönül Elçileri Resmi)
FACEBOOK:   GÖNÜL Van     SAYFA: Van Gönül Elçileri

Sosyal sorumluluk projesi olan Van Gönül Elçileri projesi kapsamında yapılmış ve yapılacak olan bütün faaliyetlerin, söz konusu bu hesaplardan paylaşılacağı kamuoyuna duyruldu.

Kaynak: Prestij Haber Merkezi

İlginizi Çekebilir

Van Valiliğinden Önemli Duyuru

Van Valiliğinden Önemli Duyuru

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir