Van Sanat Parkında Muhteşem Bir Canlı Performans Etkinliği

Van Sanat Parkında Muhteşem Bir Canlı Performans Etkinliği

İpekyolu Belediyesi’nin İpekyolu Sanat Galerisi’nde düzenlenen canlı performans etkinliği büyük ilgi gördü.

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. İhsan Emre Aydın’ın talimatları ile Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü ve İpekyolu Gençlik Merkezi’nin iş birliğinde düzenlenen “Heykel Yapım Sanatı” etkinliğine vatandaşların yanı sıra İranlı turistler de yoğun ilgi gösterdi.

Çamurdan heykel yapımı, müzik, resim, karikatür gibi çeşitli alanlarda düzenlenen etkinliğe İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. İhsan Emre Aydın ve birim müdürleri katıldı. Güneşli havayı ve hafta sonunu fırsat bilen vatandaşlarımız ve ilimize misafir olarak gelen İranlı turistler etkinliğe yoğun ilgi gösterdi. Renkli görüntülerin yaşandığı etkinlikte Kaymakam Aydın, sergilenen ürünleri tek tek inceleyerek vatandaşlarla ve İranlı turistlerle sohbet etti.

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. İhsan Emre Aydın bu tarz etkinliklerin ilimizin tanıtımı için oldukça verimli olduğunu belirterek şartlar el verdiği sürece bu tür etkinliklerin devam edeceğini söyledi. Vatandaşlar ve İranlı turistler etkinlikten duyulan memnuniyeti dile getirerek doyasıya eğlenme fırsatını kendilerine sunduğu için İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. İhsan Emre Aydın’a teşekkürlerini bildirdi.

İlginizi Çekebilir

van gölü dondu

Sibirya Soğuklarının Yaşandığı Van’da Van Gölü Dondu

Sibirya Soğuklarının Yaşandığı Van’da Vangölü Dondu Van’ın Muradiye ilçesinde hayatı olumsuz etkileyen aşırı soğuklar nedeniyle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir