Van Etkinlik Haberleri
Ünlü Ressamlar Van'da Canlı Performans Sergiledi

Ünlü Ressamlardan İpekyolunda Canlı Performans

İpekyolu Belediyesi temel belediyecilik hizmetlerinin yanı sıra Kültür-Sanat etkinliklerine de devam ediyor.

Van İpekyolu Etkinlik Haberleri
Ünlü Ressamlar İpekyolunda Buluştu

Van’lı Ressam Haydar Ekinek ve beraberindeki 28 ressam, Kent Park ve Kültür Sokak’ta Gençler Sanatla Buluşuyor “Sanat Her yerde” sloganı ile canlı resim performansları sergiledi.

Van Etkinlik Haberleri
Sanat Her Yerde

Vatandaşlarımızın yoğun ilgi gösterdiği Kent Park’ta yapılan çalışmayı önceki dönem Ak Parti Van Milletvekili Burhan Kayatürk ile birlikte ziyaret eden Başkan Vekili Cemil Öztürk ressamlar ve gençlerle yaptığı sohbette” Bu tür etkinlikler ile vatandaşlarımızı buluşturmaya devam ediyoruz, buradaki amacımız kültürler arasında bağ oluşturmak ve vatandaşlarımızı sanatla bir araya getirmektir.” dedi.

Van Etkinlikler
Sanat Her Yerde

Van’lı ressam Haydar Ekinek ise “ İpekyolu Belediyesi ile birlikte ikinci çalıştayımızı yaptık gelen ressam arkadaşlarımız Van’ı her yerde anlatacaklar, özellikle sanatla birlikte Van’da olduğumuz için de çok mutluyuz. Bu vesile ile bize desteklerini esirgemeyen İpekyolu Kaymakamı ve İpekyolu Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk’e ayrıca teşekkür ederim ” dedi.

Van İpekyolu Etkinlik Haberleri
Van İpekyolu’nda Canlı Performans

Pazar günü de Kültür Sokak’ta devam edilecek etkinliklerde ki resimler, İpekyolu Belediyesi fuaye alanında vatandaşlarımızın beğenisine sunulacak. Ayrıca etkinliğe katılım sağlayan ressamlara Van’ın tarihi ve kültürel yerleri gezdirilerek ilimizin tanıtımına da katkı sağlanması hedefleniyor.

Van İpekyolu Etkinlikler
İpekyolu’nda Canlı Performans

Van’daki diğer etkinlikler için TIKLAYINIZ

İlginizi Çekebilir

Van Edremit Belediyesi Kurban Kesim Yerlerini Duyurdu

Van Edremit Belediyesi Kurban Kesim Yerlerini Duyurdu Van‘ın Edremit Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı hazırlıklarını birçok …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.