Mini Ada Van'da
Mini Ada Van'a Geliyor

Mini Ada Hafta Sonunu Van’da Geçirecek

İnsansı robot Mini Ada, hafta sonu Van AVM‘de çocuklarla buluşacak.

Van AVM, 2019-2020 Eğitim yılının ilk ara tatilinde çocukları yapay zeka ve robot teknolojisiyle tanıştıracak. 23-24 Kasım tarihleri arasında Arkadaşım Robot etkinliğine ev sahipliği yapacak Van AVM’de, çocuklar eğlenirken öğrenecek, aynı zamanda insansı robot Mini Ada ile de tanışma şansı yakalayacak.

Mini Ada Van’a Geliyor

Arkadaşım Robot

Çocukların hayal güçlerini en teknolojik noktaya taşımayı hedefleyen Arkadaşım Robot etkinliğinde öğrenciler, robotik ve kodlama dersleri, robotik dans yarışması ve karaoke parti ile eğlenirken öğrenecekler. Van AVM’nin minik ziyaretçileri, etkinlik kapsamında Akın Robotics’in son teknoloji ürünü insansı robot Mini Ada ile de tanışma şansı yakalayacak. Çocuklar, 23-24 Kasım’da Van AVM’ye gelecek Mini Ada ile kodlama öğrenecek, şarkılar söyleyecek ve fotoğraf çektirebilecek.

Açıldığı günden beri birbirinden renkli ve eğlenceli etkinliklere sahne olan Van AVM’nin, çocukları yapay zeka ve robot teknolojisiyle tanıştıracağı Arkadaşım Robot etkinliğine 5-12 yaş arası çocuklar ücretsiz olarak katılabilecek.

İlginizi Çekebilir

Van Edremit Belediyesi Kurban Kesim Yerlerini Duyurdu

Van Edremit Belediyesi Kurban Kesim Yerlerini Duyurdu Van‘ın Edremit Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı hazırlıklarını birçok …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.