van haber son dakika
Ağrı'daki otobüs kazasında yaralananların isimleri belli oldu

İşte Van’ın Yeni Gençlik ve Spor İl Müdürü

İşte Van’ın Yeni Gençlik ve Spor İl Müdürü

Gençlik Spor İl Müdürü Nevzat İnanç’ın tayini Sakarya’ya çıktı. Van’a ise Sakarya Gençlik Spor il müdürü Arif Özsoy atandı.

Van İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi,

“2014 yılından beri yürütmüş olduğu, Van Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Görevinde Van’ın Spor anlamındaki başarı çıtasının daima yukarı çıkması için büyük çaba sarf  eden ve ilimizin tesisleşme konusunda çağ atlamasında büyük emekleri olan, ayrıca KYK yurtlarında ve Gençlik Çalışmalarında büyük organizasyon ve hizmetlerle fark yaratan Nevzat İnanç,

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu tarafından Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne atandı”

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü Arif Özsoy’un ise Van Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak görevlendirileceği düşünülüyor.

ARİF ÖZSOY KİMDİR?

1970 yılında Mecitözü / Çorum’da doğdu. Evli ve 4 çoçuk babası olan Arif Özsoy, İlk ve Ortaöğretimini Çorum’da tamamladı.

1998 yılında A.Ö.F. Sosyal Bilimler Fakültesinden, 2010 yılında ise A.Ö.F. İşletme Bölümünden mezun olan Özsoy, 1993-2005 Yılları arasında Diyanet İşleri Bakanlığında görev yaptı.

2005-2006 yıllarında Çorum Tapu Sicil Müdürlüğünde görev yapan Arif Özsoy, 2006-2011 yılları arasında Çorum Dernekler İl Müdürlüğünde görev yaptı. 2011-2013 yılları arasında Ağrı İbrahim Çeçen Fakültesinde Fakülte sekterliği, İdari Mali İşler Daire Başkanlığı görevinde bulunduktan sonra 2013-2015 yılları arasında Sakarya Sabahattin Zaim Yurt Müdürlüğünde Yurt Müdürü olarak görev aldı.

2015 Yılında Sakarya KYK İl Müdürü olan Arif Özsoy, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın 16 Nisan 2019 tarihli kararnamesi ile Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürü olarak göreve atanmıştır.

Kaynak: Van Ekspres

İlginizi Çekebilir

van son dakika silahlı kavga

Van’da Silahlı Kavga:1 Ölü

Van’da Silahlı Kavga 1 Ölü Edilen bilgilere göre olay; akşam saatlerinde  Van’ın İpekyolu İlçesi İskele Caddesinde meydana geldi. İddialara göre, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir