van son dakika haberleri
Davutoğlu Van'da Asansör Kazası Geçirdi

Davutoğlu Van’da Asansör Kazası Geçirdi

Davutoğlu Van’da Asansör Kazası Geçirdi

İşte son sağlık durumu!

Van‘a gelen, Gelecek Partisi lideri Davutoğlu’nun bindiği asansör kaza geçirdi


Hastanede iğne yaptıran Davutoğlu tedavi sürecine ilişkin bilgi verdi,

“Doktorlar bir hafta sonra sağlığıma kavuşabileceğimi söylediler” dedi.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Van’da asansör kazası geçirdi. Davutoğlu’nun belinde sıkıntı olduğu belirtilirken, geçirdiği kaza sonrası konuşan Davutoğlu, “Çok şükür olayı ucuz atlattık. Böylesi bir kazayı ufak tefek hasarlarla atlattığım için Allah’a şükür ediyoruz” dedi.


“Bir hafta sonra sağlığıma kavuşabileceğim”


Davutoğlu, kazadan sonra hastaneye gittiğini ve iğne yapıldığını açıkladı. Davutoğlu, hastanedeki tedavi sürecine ilişkin şu bilgileri ver “Doktorlar bana ayaklarımı sürekli hareket halinde bulundurmam gerektiğini söylediler. Oturmamın gerektiği yerde 2 dakikada bir ayağa kalkarak ayaklarımı hareket ettirmem gerekli olduğunu söyleyen doktorlar, bir hafta içinde sağlığıma kavuşabileceğimi ifade ettiler. Bizimle en iyi şekilde ilgilenen ve büyük bir ilgi gösteren tüm doktorlarımıza çok teşekkür ediyorum.”


Asansör kazasına sebep olan nedenin Van’da bir iş merkezinde dört kişilik asansöre 6 kişinin sıkışarak bindiği ve aşırı ağırlığı kaldıramayan asansörün düştüğü iddia ediliyor.

Kaynak: Van Siyaseti

PARTİDEN SAĞLIK DURUMU İLE İLGİLİ AÇIKLAMA GELDİ

‘Sağlık durumu iyi’

Karcı, Sayın Genel Başkanımızın şu anki sağlık durumu iyi olup en kısa süre içinde tüm programlarına kaldığı yerden devam edecektir dedi.

Ahmet Davutoğlu: Ucuz atlattık Yerel Van Havadis gazetesine konuşan Davutoğlu, ‘Çok şükür olayı ucuz atlattık. Böylesi bir kazayı ufak tefek hasarlarla atlattığımız için Allah’a şükür ediyoruz. Radyo ve Televizyon programından sonra doktora gittik, iğne falan yapıldı. Doktorlar bana ayaklarımı sürekli hareket halinde bulundurmam gerektiğini söylediler. Oturmamın gerektiği yerde 20 dakikada bir ayağa kalkarak ayaklarımı hareket ettirmem gerekli olduğunu söyleyen doktorlar, bir hafta içinde sağlığıma kavuşabileceğimi ifade ettiler. Bizimle en iyi şekilde ilgilenen ve büyük bir ilgi gösteren tüm doktorlarımıza çok teşekkür ediyorum’ dedi.

İlginizi Çekebilir

van asayiş haberleri

Van’da Aranan Şahıs Çalıştığı İnşaatta Yakalandı

Van’da Aranan Şahıs Çalıştığı İnşaatta Yakalandı Van il Jandarma Komutanlığı, Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir