vanspor açıklama
Bayram: Vanspor'u Yıpratacak Söylemlerden Uzak Duralım

Bayram: Vanspor’u Yıpratacak Söylemlerden Uzak Duralım

Best Van Tur CEO’su İrem Bayram, geçtiğimiz günlerde Vanspor kulüp başkanlığından istifa eden Seyithan İzsiz’in yaptığı açıklamada kendisi adına sarf edilen sözlere açıklık getirdi. Bayram, Vanspor’u yıpratacak söylemlerden uzak durulması gerektiğini belirterek, açıklamasında hiç kimseyi suçlamadı.

Herkesi sağduyulu olmaya davet eden Best Van Tur CEO’su İrem Bayram, Kahramanmaraşspor maçı sonrası soyunma odasında yaşananlara açıklık getirdi.

“VANSPOR HEPİMİZİNDİR”

Bayram yaptığı açıklamada, “17 Ekim’de Kahramanmaraşspor karşısında elde ettiğimiz galibiyet sonrası, takımımızı motive etmek ve Van’da esen Vanspor heyecanını bir nebze olsun arttırmak için Best Van adına teknik heyet ve futbolcularımıza prim ödemesi yapmak istediğimi belirttim. O dönemdeki Başkanımız Seyithan Bey eşliğinde soyunma odasına giderek arkadaşları tebrik ettik. Başkanımız prim ödemesi yapmak istediğimi belirtti. Miktarı ile ilgili hem teknik direktörümüz kıymetli Saffete İşler ile hem de futbolcularımızla, onların talep ettikleri miktar ve benim belirttiğim miktar arasında tatlı bir pazarlığa girdik. Aramızda geçen konuşma tam olarak şöyleydi; “Ben dersime çalışıp geldim arkadaşlar, Kahramanmaraş’ın durumu çok iyi değil onun için şimdilik bu miktar olsun ama önümüzdeki hafta zorlu bir rakibimizi Van’da ağırlayacağız, Sivas maçı sonrası kazanırsak sizin dediğiniz olsun” dedim.

Buna karşılık olarak, Saffet hocamız, ekibini temsilen “Zayıf rakip yoktur. Her maçı ayrı değerlendirmeliyiz” dedi. Bu konuşmalar yukarıda da belirttiğim gibi tamamen tatlı bir pazarlık şeklinde gerçekleşmiştir. Ayrıca belirtmek isterim ki, farklı mecralarda “İrem Bayram, Seyithan İzsiz’i yalanladı!” diye yayınlanan haberlere çok üzüldüm. Seyithan Bey, ev sahibi olmanın inceliği ve kibarlığıyla yapılmış olan bu pazarlıktan rahatsız olduğumu düşünmüş olmalı. Yalanlamak tabiri oldukça çirkin, olay yanlış anlaşılmadan ibarettir. Maç günü Seyithan Bey başta olmak üzere yönetim kurulu, teknik ekip ve futbolcu arkadaşlar tarafından Van’a yakışır misafirperverlikle ağırlandık. Vanspor hepimizindir. Vanspor’u yıpratacak her türlü söylemden kaçınmamız gerektiğine inanıyor ve tarafları bu konuda sükunete davet ediyorum” ifadelerine yer verdi.

Van Bölge Gazetesi: Hacı Yılmaz

İlginizi Çekebilir

Üç Bakanlık Daha Promosyon İçin Devrede

Üç bakanlık daha promosyon için devrede Polislere 36 ay için 27 bin lira promosyon ödemesinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.