Başkan Yenitürk İstifalar Hakkında Ne Dedi?

Vanspor Futbol Kulübü Başkanı Servet Yenitürk, Futbol Şube Sorumlusu Oktay Ukay, AS Başkan Adnan Bayram ve Yönetim Kurulu Üyesi Abdülkadir Çetin’in istifaları hakkında önemli açıklamalarda bulunarak, Vanspor’daki son gelişmeler hakkında bilgi verdi.

‘Görevlerinin Başında’

Vanspor Futbol Kulübü Başkanı Servet Yenitürk, Futbol Şube Sorumlusu Oktay Ukay, AS Başkan Adnan Bayram ve Yönetim Kurulu Üyesi Abdülkadir Çetin’in istifalarını kabul etmediklerini ve bu arkadaşlarının görevlerinin başında olduğunu söyledi.

Vanspor’da yaşanan son gelişmeler hakkında Van Postası Gazetesi’ne özel açıklamalarda bulunan Vanspor Başkanı Yenitürk, Erzurum kampı hakkında bilgi vererek 6-7 tane daha futbolcu transfer edeceklerini belirtti.

‘İstifaları Kabul Etmedik’

Başkan Yenitürk, yönetim kurulu üyelerinin istifalarını kabul etmediklerini belirterek, “Arkadaşlarımız arasında ufak tefek bir tartışma olmuş. Her aile içerisinde olan şeyler. Futbol Şube Sorumlusu Oktay Ukay, AS Başkan Adnan Bayram ve Yönetim Kurulu Üyesi Abdülkadir Çetin’in istifalarını kabul etmedik. Bu arkadaşlarımız şuan görevlerinin başındalar.

‘6-7 Transfer Daha Düşünüyoruz’

Takımımızda bugün Erzurum’a gitti. Kamp süresince 2-3 tane hazırlık maçı yapmayı düşünüyoruz. 12 gün boyunca Erzurum’da kamp sürecimiz olacak. Transfer çalışmalarımızda aralıksız devam ediyor. 3-4 tanede denemedik için kampımıza aldığımız futbolcular var. Buradaki performanslarına göre onlarla da anlaşabiliriz. Toplamda 6-7 tane futbolcu daha transfer etmeyi düşünüyoruz. Bugün fikstürümüz de açıklandı. İlk maçımız deplasmanda Tarsus İdman Yurdu ile olacak. İlk maçta puanla dönersek iyi olur diye düşünüyorum. Yeni hocamızla da anlaştık. İnşallah Vanspor için hayırlısı olur. Grubumuz güzel. Birkaç tane kaliteli transferle grup içerisinde yine inşallah iddialı takımlardan birisiyiz. 6-7 tane daha futbolcu transfer etmemiz gerekiyor” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Van Postası Gazetesi

İlginizi Çekebilir

van göç idarasi personel işçi alımı

11’i Van Olmak Üzere Göç İdaresi 60 Personel Alacak

11’i Van Olmak Üzere Göç İdaresi 60 Personel Alacak İç Göç İdaresi Başkanlığı tarafından 60 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.